Залишити рядових шевців: з січня кіоски в Києві розмістять по-новому

Залишити рядових шевців: з січня кіоски в Києві розмістять по-новому

У період з січня по серпень 2018 року в столиці має запрацювати Комплексна схема розміщення тимчасових споруд в районах Києва.

Про це пише в соціальній мережі Фейсбук депутат Київради Олександр Пабат: «Якщо перераховувати тимчасові споруди по кожному з районів: Дарницький – 640, Деснянський район – 831, Голосіївський – 529, Печерський – 202, Подільський – 676, Шевченківський – 750, Солом'янський – 605, Разом - 4 233. Дані по Дніпровському, Оболонському та Святошинському районах підтягнуть тільки навесні, що, я впевнений, дасть ще півтори - дві тисячі тимчасових споруд.

Департамент містобудування та архітектури каже, що всього на участь в конкурсі на надання права оформлення паспорта прив'язки тимчасової споруди, було подано 60 000 заявок від суб'єктів підприємницької діяльності. Тобто з урахуванням перспектив по 3-х районах - конкурс близько 10 підприємців на місце.

Олександр Пабат також вважає: «Я є принциповим противником торгівлі з кіосків існуючого сьогодні в Києві формату, від себе додам, що критично важливо зберегти діяльність підприємців з історією надання комунально-побутових послуг (ремонт взуття, виготовлення ключів). Десятиліттями люди працюють на самих себе в тісних кіосках, вони навряд чи здатні вистояти проти натиску професійних «мережевиків» і комерсантів».