Біличанський ліс знову у центрі уваги

Біличанський ліс знову у центрі уваги

Апеляційний суд повернув 147 гектарів території  Біличанського лісу міській громаді. Про це - написав повідомлення на своїй сторінці в соцмережі Facebook активіст Олександр Дядюк.

 - Таки ще не все втрачено в цій країні !!! Сьогодні ми виграли апеляцію по Біличанському лісу, яка підтвердила, що 147 гектарів території колишнього військового містечка 136 в самому серці Біличанського лісу, у нас, киян  були відчужені незаконно, - зазначив Олександр Дядюк.

 Нагадаємо, в у 2008 році Коцюбинська селищна рада роздала 4 тисячі га лісу. Аби врятувати Біличанський ліс - зелені легені столиці  - йому було надано заповідний статус.  Але загрози не ліквідовані й досі. Факти вирубки лісу і будівництва і зараз непоодинокі. Так само є проблеми на суміжних територіях. Так ще за головування Черновецького Київрада роздала ділянки вздовж Житомирського шосе, а 2012 року підтримала проект «Біонік хілл» - створення на території військового містечка  IT-Хаба . Рятувати Біличанський ліс з 2013 року активно взялася й обласна прокуратура.