Де у Шевченківському районі безхатченкам видаватимуть одяг, житло та чай?

Де у Шевченківському районі безхатченкам видаватимуть одяг, житло та чай?

Розгортання пунктів обігріву проводиться за рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу КМДА. Про це повідомляє прес-служба Шевченківської РДА. 

Тепер, у Шевченківському районі діє соціальна патрульна група, яка, у період пониження температури повітря, здійснює заходи по виявленню бездомних та веде журнал обліку. При виявленні їх на території району, людям надається перша медична, соціальна допомога та інформація щодо функціонування районних пунктів обігріву.

З метою попередження випадків переохолодження осіб без певного місця проживання при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківського району створено стаціонарні пункти обігріву.

Вони розташовані за такими адресами:

  • вул. Сальського Володимира (вул. Котовського), 33 – працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00
  • вул. Половецька, 14-16 - працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00
  • вул. Ванди Василевської, 11-А  – працює цілодобово

Кожного, хто звертатиметься буде забезпечено склянкою гарячого чаю, печивом або сухариками, тощо. Також працює пункт надання першої медичної допомоги, де при необхідності медична сестра надаватиме первинну медичну допомогу.

Також повідомляємо, що в Територіальному центрі на вул. Сальського Володимира (вул. Котовського), 33 і на вул. Ванди  Василевської, 11-а, та у районній Організації Товариства Червоного Хреста на вул. Сальського Володимира (вул. Котовського), 33 створено банки одягу для допомоги вищезазначеній категорії населення. За умов значного пониження температури, при розгортанні пунктів обігріву, вищевказані служби можуть надати теплий одяг та взуття бувшого вжитку.

Нагадаємо, для столичних волонтерів організують безкоштовні медогляди.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!