Кияни воліють не бачити шашликів під стінами Софії на новорічні свята

Кияни воліють не бачити шашликів під стінами Софії на новорічні свята

Незабаром на Софійській площі у Києві почнуть монтувати новорічну ялинку, яку привезуть у столицю 6 грудня. Далі розгорнуть гірлянди, атракціони, у Володимирському проїзді нагромадять 250 метрів яток «шашликового містечка». Площу окутають пахощі паленого м’яса. Далі примостять біотуалети. Частина киян вже давно висловлюються проти того, аби між двома дзвіницями були імпровізовані шашличні. І туалети на розі вулиці Михайлівської.

«І Міністерство культури, і ми у заповіднику відмовили у проведенні святкування на площі з ятками і сценою. Але владі столиці видніше. Люди, громада до цього відноситься погано, але тільки на словах ( нажаль). Поставили б ялинку та декілька сувенірних кіосків - і все було б добре» - відповідає на запитання киян у соцмережі Фейсбук  гендиректор Національного історико-архітектурного заповідника Неля Куковальська.

Вона також показує, що робиться під стінами заповідника просто зараз:· «Красота неймовірна... під самими стінами Софійського подвір’я. Пане мер! Доки будуть ходити у відхожі місця під стінами Святині? Чому на жоден з наших листів реакція була «0»? – обурюється Неля Куковальська.

Тема для Києва актуальна, над цим питанням треба працювати. "Але, в цьому місці навіть надсучасний туалет недоречний",  - вважає Неля Куковальська.