Соціально відповідальний бізнес працевлаштовує інвалідів: у виграші всі

Соціально відповідальний бізнес працевлаштовує інвалідів: у виграші всі

Останніми роками Україна намагається розвивати інклюзивну освіту, безбар’єрне середовище та всіляко підтримувати людей з особливими потребами. Намагається, тому що в садочках та школах, де вчаться «особливі» діти, знаходяться батьки, які проти того, щоб поруч з їхньою дитиною вчилася «не така» дитина; пандуси та інші винаходи безбар’єрного середовища заважають «звичайним» людям. Дивлячись на такі ситуації, можна констатувати, що українське суспільство не готове бути толерантним та приймати «інакших» людей просто як особистостей, не акцентуючи уваги на їхній «інакшості».

Знаходяться, проте, окремі структури, сегменти бізнесу, які готові не лише почути потреби таких людей, а й надати їм робоче місце, допомогти опанувати професію. АШАН – представник європейського бізнесу, і з моменту заснування несе в Україну європейські цінності. Клієнти АШАНу вже не дивуються, побачивши за касою слабочуючого касира або фасувальника з проблемами опорно-рухового апарату. Усього по Україні 17 гіпермаркетів АШАН. 5,5 % персоналу – люди з обмеженими можливостями, а саме з проблемами слуху, ДЦП та синдромом Дауна. Журналіст «Вечірки» побувала в одному з гіпермаркетів (АШАН Радужний) та побачила, що люди з певними проблемами (тут працює 14 таких співробітників) можуть бути нічим не гіршими працівниками, ніж здорові.

Робота як реабілітація

26-річний Олександр Василенко працює комплектувальником товарів в АШАН понад рік. За освітою хлопець соціальний працівник, закінчив НАУ (національний авіаційний університет). Після закінчення університету Олександр якийсь час пропрацював фахівцем із соціальної роботи. Але йому було важко багато писати від руки (у хлопця через його хворобу проблеми з руками). Тому йому довелось звільнитися та підробляти в одній з політичних партій роздавальником газет. Але йому хотілося мати постійну роботу. Одного разу, прийшовши до АШАНу за покупками, він заповнив анкету на посаду та вже через декілька днів йому зателефонували й запросили на співбесіду. Так він став працівником гіпермаркету. Протягом двох місяців його вчили, прикріпивши до менеджера Наталії Веселовської, яка йому допомагала. 

- Спочатку Олександру було важко. Нам доводилося прилаштовувати зміни так, щоб ми були разом. Але він адаптувався, і зараз у нього все гарно виходить. Його зростання відбувалося на моїх очах. Для мене це також досвід курації людини з особливими потребами. Мені було дуже цікаво. Добре, коли можеш взяти людину на роботу і навчити її чомусь, – розповідає Наталія.

Менеджер вважає, що якщо на вади людини не звертати уваги та не вказувати на це, то вона відчуває себе повноцінним членом суспільства.

Зараз Олександр зважує товар, пакує, викладає на візки та вивозить у торгівельний зал, перевіряє ціни. А також допомагає клієнтам зважити товар.

- Коли Олександр прийшов до нас на роботу, він взагалі не відходив від Наталії. Йому було важко без неї, складно розмовляти, хлопець просив, щоб його ставили у зміну з Наталією. Зараз він вже абсолютно вільно спілкується як з клієнтами, так і з іншими працівниками магазину. Він став абсолютно самостійним, може працювати без наставника, – розповідає про Олександра Злата Костюк, асистент керуючого магазином.

Не такий страшний дідько, як його малюють

Роботодавцям, які ще не наважилися працевлаштовувати людей з особливими потребами, Злата Костюк радить зрозуміти, що так, це люди з особливостями, але такі самі люди, як і ми. І їх усьому можна навчити.

- Ми всі однакові, отже, потрібно давати людям можливість працювати. І дуже приємно бачити результати зростання людини і радіти їм разом з нею, – додає пані Костюк.

Крім працевлаштування людей з особливими потребами АШАН також підтримує соціальні проекти, спрямовані на професійну та соціальну інтеграцію дітей та молоді з інвалідністю в рамках корпоративного благодійного фонду "Фундація Ашан для Молоді". Наприклад, АШАН Райдужний опікується вихованцями Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром». Раз на місяць малеча приходить до гіпермаркету, щоб побачити на власні очі роботу різних фахівців магазину та навіть спробувати, чи складно працювати на касовому апараті або як це – бути комплектувальником товарів. У майбутньому ці діти матимуть змогу працевлаштуватись у компанії. Злата Костюк підкреслює, що у мережі АШАН працівники можуть переходити з відділу до відділу, міняючи спеціалізацію відділу за інтересом, а також розраховувати на кар’єрне підвищення.

До речі в АШАН є відкриті вакансії, а саме касир та комплектувальник товарів. На ці вакансії адміністрація магазину готова брати людей з особливими потребами. Вимоги – повна середня освіта. Бажаючим спробувати себе у цих професіях потрібно заповнити анкету в магазині.

За словами керівництва магазину, більше всього подяк від клієнтів отримують саме працівники з особливими потребами.

Олександр радить людям, які мають особливі потреби, не боятися й не сумніватися, а намагатися.

- Спробуйте, якщо не вийде, то не вийде, але ви на цьому нічого не втратите. Проте у мене ж вийшло, – зазначає він.