Столична влада підтримує сучасні прогресивні театри

Столична влада підтримує сучасні прогресивні театри

Київська міська влада підтримує розвиток не лише академічних, а й камерних та прогресивних театрів міста. Одним із таких є об’єднаний з театром пластичної драми заклад «Золоті ворота». Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко напередодні відкриття театрального сезону «Золотих воріт».

- Сьогодні ми вражені тим, як лише за один рік театр «Золоті ворота» під керівництвом молодого і талановитого художнього керівника досяг приголомшливих успіхів. Було здійснено повний ребрединг театру, сформована програма розвитку колективу на найближчий період, розпочато експеримент із роботи театру за проектним принципом, значно розширено репертуарний план. Ми бачимо, що лише на перший місяць сезону в театрі заплановано 20 вистав, – зазначила вона.

Як нагадала Ганна Старостенко, на початку цього року столична влада ухвалила рішення про об’єднання театру «Золоті ворота» з Театром пластичної драми, які останніми роками переживали певні труднощі. Зокрема, «Золота ворота» не мали свого приміщення і більшу частину часу та коштів витрачали не на розвиток та розширення репертуару, а на оренду, тоді як Театр пластичної драми мав лише кілька вистав на тиждень.

- Їх об’єднання дозволило оптимізувати використання приміщення комунальної власності, дало більше можливостей для творчого розвитку та діалогу обох театрів, а також значне покращення показників фінансово-господарської діяльності, – пояснила заступник голови КМДА.