Майже половина столичних маршруток працюють незаконно

Майже половина столичних маршруток працюють незаконно

Київська міська державна адміністрація констатує незаконність роботи 40% маршрутних таксі в столиці.

Про це йдеться в результатах аудиту ефективності оцінки функціонування в департаменті транспортної інфраструктури системи внутрішнього контролю процесу "Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування", передають "Українські Новини".

Під час аудиту було виявлено низку суттєвих недоліків з організації і контролю з боку департаменту транспортної інфраструктури та неефективної роботи з боку Комунальної служби перевезень.

Зокрема, зазначено, що станом на середину листопада відсутні законні підстави на обслуговування перевізниками в режимі маршрутного таксі 40% маршрутів (67 із 166 існуючих).

З них по 11 маршрутах у зв'язку з прийняттям рішень департаменту транспортної інфраструктури про закриття цих маршрутів і 56 маршрутами (37% з 155 відкритих) у зв'язку з закінченням термінів дії договорів.

Зазначається, що в деяких випадках термін дії договорів закінчився 6-9 років тому.

Під час аудиту виявлено, що департаментом не проводиться перевірка наданої перевізниками інформації про наявність працівників, які здійснюють щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів та проводять щоденний огляд стану здоров'я водія і якості автобусів.

КМДА доручила провести перевірку ліцензій приватних перевізників Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.