Столична служба зайнятості допомогла знайти роботу 2,2 тисячі переселенців

Столична служба зайнятості допомогла знайти роботу 2,2 тисячі переселенців

З початку анексії Автономної Республіки Крим та проведення антитерористичної операції до столичної служби зайнятості звернулися за допомогою в працевлаштуванні 7,5 тисяч мешканців Донецької та Луганської областей, а також АР Крим.

 - З початку анексії АР Крим та проведення антитерористичної операції кількість громадян, що звернулися до столичної служби зайнятості сягнула 7,5 тисяч  –  це мешканці Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, зокрема 6,5 тисяч громадян, які отримали довідку про взяття на облік відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 року № 509, - зазначили у центрі зайнятості.

Для вирішення питань працевлаштування громадян, що шукають роботу та вимогам роботодавців, столична служба зайнятості організовує професійне навчання та підвищення кваліфікації. Водночас, столична служба зайнятості сприяла працевлаштуванню 2,2 тисячі внутрішньо переміщених осіб.

За направленням столичної служби зайнятості професійне навчання проходили понад 0,7 тис. безробітних відповідної категорії. Для відкриття власної справи одноразову допомогу отримали понад 0,1 тис. внутрішньо переміщених осіб. 

- Переселенці, як й інші категорії незайнятих громадян, реалізовують себе у різних сферах діяльності, здебільшого роботу шукають по спеціальності або у сфері діяльності, в якій вже мають відповідний досвід. Якщо вакансій по спеціальності немає, то спеціалісти служби зайнятості можуть запропонувати вакансії за іншими суміжними спеціальностями, - підкреслили у центрі зайнятості.

Разом з тим, для зареєстрованих ВПО Київський міський центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційні семінари, тренінги, міні-ярмарки вакансій, презентації роботодавців та ін.. Для всіх бажаючих, соціальні партнери служби зайнятості проводять семінари в інформаційно-консультаційному центрі, які анонсуються на головній сторінці офіційного сайту КМЦЗ.

Нагадаємо, у столиці за участь у громадських роботах безробітним заплатили понад півмільйона гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.