Богдан Бенюк отримав у Китаї театральну нагороду за виставу «Річард ІІІ»

Богдан Бенюк отримав у Китаї театральну нагороду за виставу «Річард ІІІ»

Богдан Бенюк везе з Китаю театральну нагороду за виставу «Річард ІІІ» - Колектив Національного академічного  драматичного театру імені Івана Франка став лауреатом Сьомого Міжнародного Театрального Фестивалю «Academy of Performing Arts Awards» м. Пекін.

- Колектив франківців сердечно вітає з перемогою Богдана Бенюка та всіх акторів, задіяних у виставі «Річард ІІІ», режисера Автанділа Варсімашвілі, прекрасну творчу та технічну команду, яка створювала спектакль, а також - усіх причетних до організації та проведення фестивалю,- зазначено на сторінці театру у Фейсбуці.

Нагадаємо, цьогоріч Богдан Бенюк отримав «Пектораль» за кращу чоловічу роль — Річарда III.

До слова, це не перша нагорода франківців у Піднебесній.  Минулого року, на  Шостому Міжнародному Театральному Фестивалі «Academy of Performing Arts Awards» , вони були відзначені  престижними нагородами: заслужена артистка України Тетяна Шляхова в номінації «Краща жіноча роль», народна артистка України Поліна Лазова  в номінації «Краща роль другого плану», а вистава «Ерік XIV» (режисер Станіслав Мойсеєв) увійшла у «ТОР 8» кращих вистав цьогорічного фестивалю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.