Майстри з усієї України запрошують на креативну виставку ремесел

Майстри з усієї України запрошують на креативну виставку ремесел

З 30 листопада по 3 грудня 2017 року Український дім традиційно запрошує на щорічну виставку майстрів «Традиції. Творчість. Креатив»

Українські традиції – живі джерела народної мудрості, завжди були духовною основою життя українців. Нині народні традиції та мистецтво стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. Така сила впливу не є випадковою. Народне мистецтво віками набувало досконалості, закінчених форм, виробляючи самобутній стиль, бездоганний своєю внутрішньою завершеністю. Воно органічно увійшло і в сучасне життя.

- Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності. Ми прагнемо зберегти українську культуру і ще раз нагадати всім, щоб не забували своїх традицій і шанували справу наших предків, - пояснюють організатори.

Під час виствки українські умільці зможуть продемонструвати культурні надбання – тонкі орнаменти рушників і сорочок, ювелірне плетиво різьблених дерев'яних шкатулок, гончарні іграшки та яскравий посуд, оригінальні вироби handmade, вишукані авторські прикраси та стильні аксесуари, автентичні українські сувеніри та подарунки, все для творчості і рукоділля та безліч різних цікавинок.

 Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій кругозір та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.

Коли: з 30 листопада по 3 грудня з 11.00 до 19.00.

Вхід вільний.