Поліція знайшла жінку, яка пограбувала 9-річну школярку

Поліція знайшла жінку, яка пограбувала 9-річну школярку

У Києві затримали жінку, яка в школі обікрала дитину. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва.

Зловмисниця забрала мобільний із рюкзака 9-річної учениці, поки дівчинка була на уроці музики.

За інформацієї прес-служби, працівники столичної поліції Святошинського району зустріли двох місцевих, які, як виявилося згодом, неодноразово потрапляли у поле зору правоохоронців за зберігання наркотиків та майнові злочини.

- Наші працівники звернули увагу на те, що жінка сховала у кишені мобільний. При перевірці виявилося, що телефон недешевий, документів на нього киянка не має, коду доступу не знає. Згодом поліцейські встановили, що зловмисниця зайшла у школу. В аудиторії, в якій вчаться третьокласники, учениця залишила свої речі, а сама займалися в іншому приміщенні. Жінка забрала із рюкзака дівчинки телефон і вийшла на вулицю, - розповідає начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку Віталій Отрудько.

Правоохоронці знайшли пограбовану ученицю, а її мама написала офіційну заяву, де вказала вартість мобільного – 7 000 гривень. Кримінальне провадження розпочали за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмисниці загрожує штраф, громадські роботи, арешт або позбавлення волі до трьох років.

Нагадаємо, на Центральному вокзалі у Києві затримано торговців органами, що заманювали дітей.