У Сирецькому парку відбудеться дитяче свято фізкультури та спорту

У Сирецькому парку відбудеться дитяче свято фізкультури та спорту

12 вересня з 10:00 до 17:00 відбудеться святкування Дня фізкультури та спорту у Сирецькому парку. У програмі свята – футбольний турнір серед старшокласників району, прибирання парку (з боку вулиць Новоукраїнської та Степана Руданського), аквагрим, дитяче караоке, фотозона, масова весела розминка від мережі фітнес-клубів Sportlife. Протягом дня виступатиме хореографічно-акробатичний колектив «Колібріс».

Малечу біля спортивного та дитячого майданчиків вздовж центральної алеї чекатимуть безкоштовні конкурси та майстер-класи з орігамі, виготовлення ляльок-мотанок, метеликів, листівок, ліплення, малювання тощо. Також безкоштовні театральні та танцювальні майстер-класи відбудуться для жінок.

Захоплюючі наукові експерименти покаже на святі фізико-математичний гурток. Експерименти будуть цікаві діткам від 5 до 11 років. Вони побачать, як можна змайструвати наукові іграшки: слухняного павучка та мавпочку-акробата. Також буде представлена цікава математична головоломка «Танграм».

Спеціально для цього свята Київська дитяча залізниця продовжила свій час роботи (зазвичай вона працює тільки в літній час). А для організованих груп дітей-сиріт, дітей-переселенців з Донбасу, дітей учасників АТО в цей день дитяча залізниця зробить безкоштовний проїзд.

О 12:00 на свято завітає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який вручить Кубок переможцям турніру.

За підтримки Київської міської державної адміністрації та Шевченківської райдержадміністрації свято організоване ОСН «Комітет мікрорайону «Сирець-1» та агентством Bolero.