Під Києвом знайшли російський «Бояришник» на 4 млн. грн.

Під Києвом знайшли російський «Бояришник» на 4 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві вилучили з незаконного обігу партію настоянки «Бояришник» російського виробництва, яку незаконно ввезли на територію України. 

На території одного із селищ Київської області виявлено складське приміщення, що належить одному із підприємств, де зберігалися лікеро-горілчані вироби російського виробництва, незаконно ввезені в Україну з РФ. 

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 26 тис. 240 літрів настоянки «Бояришник» російського виробництва, розфасованої у поліетиленові пакети та пляшки різної ємності, орієнтовною вартістю майже 4 млн. грн.; 1 млн. 656 тис. 469 грн., 8 тис. 530 дол. США, 1 тис. 650 Євро, 32 тис. 500 рублів РФ (в еквіваленті 1 млн. 878 тис. 800 грн.); 55 печаток підконтрольних СГД-резидентів та 4 штампи, установчі документи СГД, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які свідчать про реальний обсяг проведених операцій, касові чеки з реалізації товарів кінцевим споживачам з незареєстрованих РРО, документи, які свідчать про залучення співробітників без офіційного працевлаштування та виплату заробітної плати в «конвертах», комп’ютерну техніку. 

Тривають слідчі дії. 

Нагадаємо, що у Києві оперативники затримали групу грузинських «гастролерів».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.