Кличко в Брюсселі говорив про Україну

Кличко в Брюсселі говорив про Україну

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Брюсселі з президентом Європейської народної партії Джозефом Долем. Спілкування відбулося в рамках шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії країн Східного партнерства, яка відбувається сьогодні в Брюсселі. Про це повідомили в прес-службі мера.

Кличко з Долем обговорили геополітичні питання, які торкаються України, та ситуацію в Україні.

- Ми розраховуємо, що при подальшому розгляді і вирішенні питання щодо санкцій проти Росії - вони будуть продовжені. Це дуже важливо. Бо санкції мають ефект у стримуванні розгортання російської агресії на Сході України, - звернувся до президента ЄНП Віталій Кличко.

Також він відзначив, що Україна сподівається на підтримку європейськими інституціями її позиції у вирішенні питання миротворчого контингенту на Донбасі.

- Ми також обговорили ситуацію в Україні та зусилля, які повинна докласти наша країна для реформування системи управління, економічних перетворень. Всі європейські політики насамперед наголошують, що боротьба з корупцією в Україні слабоефективна і це залишається ключовою проблемою для подальшого розвитку, - сказав у коментарі після зустрічі Віталій Кличко.

Мер столиці розповів президенту ЄНП про проекти та зміни, які сьогодні втілює Київ, та зусилля української столиці в залученні інвестицій.

Також на зустрічі з президентом Європейської народної партії йшлося про партійне будівництво. Джозеф Доль наголосив, що ЄНП завжди підтримуватиме політичні сили, які керуються ключовими європейськими цінностями і стандартами.

Про політичну ситуацію в Україні та головні напрямки, на яких країна має зосередитися, щоб відбулися необхідні реформи та зміни, говорив Кличко в Брюсселі і з депутатом Європарламенту Елмаром Броком.

Нагадаємо, Київ обговорює з німецькими інвесторами добудову моста.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!