Кінотеатр «Братислава» буде реконструйовано у культурний центр

Кінотеатр «Братислава» буде реконструйовано у культурний центр

Кінотеатр «Братислава» на Оболоні таки буде культурним центром 350 - тисячного масиву. Про це розповів «Вечірці» депутат Київради (фракція Самопоміч) Костянтин Богатов. За його словами, найголовнішу роль в питанні чи бути у занедбаному будинку культурному закладу чи там з’явиться якийсь інший орендар, поставили громадські слухання, на які дружно зібралися оболонці.

-Днями отримав листа  за підписом мера В.Кличка про підтримку ініціативи Громадських слухань по використанню кінотеатру "Братислава" як громадсько-культурного центру, - розповідає Костянтин Богатов. - Більш того, в листі йдеться. Що створення культурного центру підтримує департамент культури, який просить виділити мільйон гривень у бюджеті міста на 2018  рік на складання проекту для проведення капітального ремонту закладу. Департамент культури завжди підтримував таку ініціативу. Подібне узгодження ми отримали і від Департаменту власності КМДА.  

«Братислава» – це величезний кінотеатр на два зали: по 500 і 200 місць кожний. Звичайно, після осучаснення там демонструватимуть фільми, але тут такі сцени, що ми розраховуємо на виступи театральних студій, великі цікаві концертні програми, на роботу студій. У нас в районі 46 дитячих творчих гуртків, і театральних і пісенно-танцювальних. Їм буде де виступати – на великій сцені, а не шкільній. 

Найпершою культурною акцією в нас буде виставка фронтових фотографій, портретів захисників України від російської збройної агресії, зроблені майстрами – фронтовими фотокореспондентами. Виставку присвятимо Дню збройних сил України (6 грудня), але боюся, що ми не встигнемо з опорядкуванням вестибюлів. Я з свого депутатського фонду заплачу за наведення порядку. Як тільки це зроблять – відкриємо експозицію. 

Який вигляд матиме кінотеатр після реконструкції поки сказати важко, в нас є різні напрацювання. Зазначу, що за створення культурного центру ми з активістами боремося з 2015 року. Нині кінотеатр виглядає ось так.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.