Як правильно розмістити велопарковки біля магазинів, закладів харчування та офісів

 Як правильно розмістити велопарковки біля магазинів, закладів харчування та офісів

Як правильно власникам офісів та установ облаштовувати велопарковки розповіли в Асоціації велосипедистів Києва. І навіть оновили спеціальний збірник-порадник для прогресивних роботодавців.

Буклет, який містить поради з розміщення та форми велопарковок біля магазинів, закладів харчування та офісів, доступний за посиланням.

- Ми вдячні депутатам Київської міської ради за рішення, яке передбачає встановлення паркувальних велостійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я, а також у парках і скверах. На жаль, у Києві станом на 2017 рік немає чітко виписаної процедури, погодження встановлення велопарковок у місті, але сподіваємось, що це питання буде вирішено після ухвалення в Київраді проекту велоконцепції, – заявили в Асоціації велосипедистів Києва.

У пораднику пропонуються оптимальні варіанти місця та форми гостьової велопарковки для клієнтів та співробітників офісу, а також універсальні рекомендації для всіх парковок. Буклет має наочні ілюстрації, креслення та приклади, щоб допомогти зорієнтуватися у виборі зручних та безпечних велосипедних стійок. У рекомендаціях наводиться чинна схема погодження в Києві та перелік виробників велопарковок в Україні.

Як повідомляють в Асоціації велосипедистів Києва, порадник витримав вже друге перевидання, яке підготувала Асоціація за підтримки Європейського Союзу та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

 Київська міська рада ухвалила рішення, яке передбачає встановлення паркувальних велостійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я, а також у парках і скверах.

Нагадаємо, українців штрафуватимуть до 1700 грн за перешкоду руху водіїв з інвалідністю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!