Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи

Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи

У час сьогоднішніх складних випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту нашої свободи – свободи від окупантів, від корупції, від несправедливості. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, вітаючи українців з Днем Гідності та Свободи. Про це повідомили в прес-службі мера.

- Сьогодні ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Рівно чотири року тому у цей день український народ розпочав боротьбу за вільну, незалежну, європейську Україну. Десятки і сотні тисяч українців вийшли на Майдан у Києві, на центральні площі в інших містах країни, щоби відстояти своє прагнення і право жити в демократичній європейській країні. Ми перемогли, але дуже дорогою ціною – ціною життів українських патріотів - героїв “Небесної сотні, - зазначив Віталій Кличко.

Він відзначив, що цього дня українці насамперед вшановують пам’ять тих, хто поклав своє життя на Майдані і на східних кордонах нашої держави, захищаючи нашу гідність, свободу і незалежність, відстоюючи право українців на життя у європейській демократичній державі.

- Сьогодні боротьба за нашу свободу триває. Вона продовжується не тільки на лінії фронту на Сході України, - а й на міжнародній арені, на різних політичних рівнях і майданчиках, - відзначив Кличко. - У час сьогоднішніх складних випробувань усім нам необхідно єднати зусилля для захисту нашої свободи – свободи від окупантів, від провокацій противника, від корупції в країні, від несправедливості. Ми повинні втілити необхідні реформи і побудувати сильну і успішну країну, в якій кожен буде жити гідно і вільно. І іншого шляху у нас немає, - наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Київ відзначає День Гідності та Свободи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.