Жінка звабила чоловіка, побила та втекла, прихопивши його сумку

Жінка звабила чоловіка, побила та втекла, прихопивши його сумку

До поліції звернувся 47-річний львів’янин та повідомив про те, що його пограбувала жінка. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. 

Чоловік розповів правоохоронцям, що познайомився із нею на залізничному вокзалі та пригостив випивкою. Потім нові знайомі вирішили прогулятися територією і рушили в сторону безлюдного недобудованого паркінгу. Коли за ними вже ніхто не спостерігав, жінка штовхнула потерпілого, ударила ногою в обличчя, відібрала сумку з особистими речами та втекла.

Потерпілий зміг детально описати нападницю, тож її одразу розшукали та доставили до відділу поліції на станції «Київ-Пасажирський». Виявилося, що жінка була раніше судима за майнові злочини та звільнилася з місць позбавлення волі десять днів тому.

Зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі. Вирішується питання про обрання їй міри запобіжного заходу.

Нагадаємо,Щоб підняти собі настрій, злочинець викрав елітний алкоголь

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.