Студенти провели флеш-моб проти хабарництва у вузах (відео)

Студенти провели флеш-моб проти хабарництва у вузах (відео)

Стартував навчальний рік, а багато студентів уже думають про сесію. Тож сьогодні, 10 вересня, на Майдані Незалежності студенти одного з приватних вишів столиці провели флеш-моб «Мій університет – територія без хабарів!». Молоді люди стверджували, що в їхньому ВНЗ викладачі не вимагають хабарів та закликали студентів інших навчальних закладів боротися з викладачами-здирниками. Про це повідомляє  ZIK

 - Я особисто не стикався зі здирництвом у вишах, бо в нашому університеті цього явища немає. Однак я засуджую хабарництво. Не можна давати хабарі, треба вчитися чесно», – зауважив учасник акції Олег.

Під час флеш-мобу студенти підписали символічну «Декларацію безхабарності», якою засвідчили, що ніколи не даватимуть хабарі. Також їм роздали «безхабарні гривні» – умовні грошові знаки, котрі замість справжніх грошей вони запропонували роздавати здирникам в університетах..

«Наше завдання – закликати студентів почати вчитися чесно від першого дня. Коли почнеться екзаменаційна сесія, спокуса виросте у сто крат. Ми хочемо донести до студентів,  що вони не самі, ми готові їм допомогти протидіяти хабарництву. Ми вважаємо, що в Україні можна вчитися чесно», – наголосив голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула.