Київська поліція не заведе Lamborghini Gallardo

Київська поліція не заведе Lamborghini Gallardo

У Міністерстві внутрішніх справ спростували інформацію, що київська поліція невдовзі отримає Lamborghini Gallardo для боротьби із втікачами на великих швидкостях. Про це УНН повідомив речник МВС України Артем Шевченко.

За його словами, це — повна маячня, адже дороги України не створені для Lamborghini.

 - Це все маячня, ну це фейковий аккаунт. Здоровий глузд повинен бути! Ну де на Lamborghini їздити, це по-перше. Були б у нас гроші на Lamborghini. Невже ми не знайшли б куди їх витратити — багато поранених, багато людей без житла. Де кататися, на трасі Київ-Бориспіль?!”, — пояснив він.

Нагадаємо, учора в мережі з'явилася інформація, що Київська поліція невдовзі отримає Lamborghini Gallardo для боротьби з втікачами. Інформацію подавали з посиланням на повідомлення в Instagram на сторінці Київської поліції.

Водночас, заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе на своїй сторінці у Facebook виклала посилання на новину Kyiv.Press про те, що автопарк київської поліції поповнить Lamborghini Gallardo, жодним чином не прокоментувавши дане повідомлення.

 Lamborghini Gallardo оснащена мотором V10, який розвиває 500 к.с. потужності. До 100 км/год авто розганяється за 4,2 сек. Максимальна швидкість складає 309 км/год. Ціна базової моделі — від 165 тис. дол.