Звернення киян розміщуватимуть на офіційному веб-порталі КМДА

Звернення киян розміщуватимуть на офіційному веб-порталі КМДА

Звернення киян розміщуватимуть на офіційному веб-порталі КМДА.  Проект відповідного рішення буде винесено на наступне пленарне засідання Київради. Про це розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

- Зараз міська влада на чолі з Віталієм Кличком активно працює над тим, щоб зробити офіційний веб-портал КМДА максимально корисним, зручним та інформативним для киян. Одним із завдань, яке ми ставимо перед собою, є забезпечення ефективного зворотного зв’язку із громадою. Переконаний, можливість публікувати місцеві ініціативи стане зручним доповненням, – зауважив Володимир Бондаренко.

У разі, якщо проект рішення буде підтриманий  Київрадою, КМДА створить на Єдиному веб-порталі територіальної громади  розділ «Громадська участь» та підрозділ у ньому «Місцеві ініціативи».

Керівник апарату КМДА також нагадав, що нещодавно офіційний веб-портал КМДА був доповнений біографічними довідками директорів департаментів та їх заступників, положеннями про департаменти та іншою важливою інформацією для громади.