Жителі Оболоні можуть отримати власну газету

З 30 вересня до 30 жовтня кияни голосують за проекти Громадського бюджету- 2018, на реалізацію яких місто виділить 100 мільйонів. Кожен може обрати 5 проектів.
Один із проектів №250 передбачає створення місцевого видання «Оболонь», корисного мешканцям району.
До процесу виробництва газети буде залучена громада. Медіапроект складатиметься із друкованої та онлайн версії.
- Газета також вчитиме громадян різного віку орієнтуватися у світі медіа, підвищуючи рівень медіаграмотності населення. Проект реалізовуватиметься на базі університету Грінченка, - повідомляє автор проекту Юрій Нестеряк.
Нагадаємо, що проголосувати за проекти Громадського бюджету можна на сайті. Також можна долучитись до групи авторів «Громадський бюджет Києва: спільно» у мережі Facebook.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.