У Києві встановити МАФ можна буде після конкурсу

У Києві встановити  МАФ можна буде після конкурсу

У столиці продовжать демонтаж незаконно встановлених кіосків. Всього їх має залишитися 6,5 тисяч. Господарям споруд, які хочуть працювати законно, треба поспішати.

У Києві нині у кожному районі  проводяться конкурси на розміщення тимчасових споруд - - кіосків відповідно до затвердженої Комплексної схеми. Вже завершений конкурс у Печерському районі, ще триває у Солом’янському, наступний – Шевченківський і так по кожному районі.

До повного завершення конкурсу діє тимчасових перехідний період, протягом якого власники тимчасово законних споруд можуть продовжувати свою підприємницьку діяльність відповідно до переліку документів. А вже після проведення конкурсу приватні підприємці мають оформити паспорти прив’язки на встановлення тимчасової споруди на п’ять років. 

«Кияни мають змогу зараз спостерігати зміни на краще у сфері демонтажів незаконних МАФів і бачити це можна як біля станції метро «Лівобережна», так і біля «Політехнічного інституту»  та інших локаціях. Звичайно, усі тимчасові споруди прибрати за один раз неможливо, але завданням київської влади є їх впорядкування» –заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій в ефірі ТРК «Київ».