Столичні ЖЕДи таки змусять робити ремонти у будинках

Столичні ЖЕДи таки змусять робити ремонти у будинках

Протягом останнього місяця від мешканців Києва надійшло 2,7 тисяч пропозицій щодо проведення поточних ремонтів у житлових будинках. Усі пропозиції мешканців керуючі компанії повинні взяти в роботу – провести збори з будинковими громадами та скласти плани першочергових робіт. 

-Зараз ми отримали перший зворотній зв’язок на ті оголошення, що були розміщені на парадних, - сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. - Ми запропонували людям взяти участь у формуванні планів поточних ремонтів у рамках плати за послугу з утримання будинків та прибудинкових територій. Маємо наразі 2,7 тисяч звернень. Для обговорення цих пропозицій районні керуючі компанії проводитимуть збори, оскільки необхідно саме рішенням більшості мешканців будинку визначити першочергові ремонтні роботи.

За словами Петра Пантелеєва, комунальні керуючі компанії на основі побажань людей складатимуть першочергові та перспективні плани, враховуючи фінансові обсяги відрахувань на поточний ремонт та пріоритети.

Нагадаємо, «Вечірка» в матеріалі «Ремонт у будинку: як змусити ЖЕД його зробити» докладно пояснювала, як треба діяти мешканцям багатоповерхівок.