Київ продаватиме комунальне майно через систему електронних торгів

Київ продаватиме комунальне майно через систему електронних торгів

Департамент комунальної власності м. Києва та ДП «СЕТАМ» (OpenMarket) підписали договір про співробітництво. Як наголошують у Департаменті, підписання договору з ДП «СЕТАМ», яке є найбільшим в Україні державним торгівельним майданчиком з реалізації майна, спрямоване на залучення більш широкого кола потенційних покупців об’єктів приватизації. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Сьогодні Департамент уклав 25 договорів про співробітництво з професійними організаторами аукціонів з продажу нерухомого майна та інших активів, що підлягають приватизації.

- Метою підписання договору є підготовка та проведення електронних торгів з реалізації майна, що перебуває у комунальній власності та підлягає приватизації з використанням існуючих максимально ефективних, юридично дозволених процедур та технологій, – пояснив директор Департаменту комунальної власності м. Києва Андрій Гудзь.

- Продаж комунального майна завжди був проблемою для органів місцевого самоврядування. Ми пропонуємо виставити активи на нашому електронному майданчику й успішно їх реалізовувати. Це може бути нерухомість, автомобілі та застаріла техніка, – сказав директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Послуги з продажу через OpenMarket (СЕТАМ) повністю безкоштовні для органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, що OpenMarket (СЕТАМ або система електронних торгів арештованим майном) – це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Нагадаємо, за ЖЕДом можна стежити через інтернет.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!