В історичному будинку Києва обвалився балкон

В історичному будинку Києва обвалився балкон

У центрі столиці на вулиці Малій Житомирській обвалилася частина балкону в історичній садибі художника Олександра Мурашка. Про це йдеться у матеріалі «112 Україна».

Увечері 28 серпня балкон 5-го поверху обвалився на балкон на 2-му поверсі. На щастя, з людей ніхто не постраждав. На тротуарі є невелика огорожа, навколо великого будинку її немає. Як зазначили мешканці сусіднього будинку, у цьому аварійному будинку досі проживають люди на 2-му поверсі, незважаючи на його стан.

– На будинку висить інформація про дозвіл на проведення ремонтних робіт від 8 грудня 2016 року, однак поки жодних результатів цих робіт не видно. Будинок є національною архітектурною пам'яткою, його було побудовано в 1913 році, він охороняється державою, а його пошкодження карається законом, – повідомив коресподент «112 Україна».

У садибі, де ріс Олександр Мурашко, планують відкрити музей, галерею або художню школу. Але перед цим у будівлі необхідно відремонтувати дах, демонтувати балкони, дерев'яні балкові перекриття і перегородки, а також посилити дверні та віконні прорізи.

Нагадаємо, що поточний ремонт у багатоквартирних будинках узгоджуватиметься з мешканцями.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!