Ретро автобуси в Музеї авіації

Ретро автобуси в Музеї авіації

Автобуси та тролейбуси, які "бігали" вулицями міста півстоліття тому  покажуть з 2 до 4 жовтня на території Державного музею авіації у рамках фестивалю ретро автоекзотики Old Car Land. Захід відбудеться за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка.

Комунальне підприємство «Київпастранс», є одним із партнерів фестивалю, представить відреставровані автобуси та тролейбуси з колекції власного автопарку.Також у програмі заходу: Фестиваль Малої Авіації, виставка побутової ретро техніки, військова техніка від  Міністерства оборони, будівельна техніка, катери на підводних крилах, спеціальна траса для позашхляховиків.

Також запланована експозиція «Було – стало» - майстри виставлять однакові автомобілі до та після реставрації.

Місце проведення: Державний музей авіації, вул. Медова, 1.

Нагадаємо, генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель наприкінці літа 2015 року прийняв рішення про створення  експозиції міського транспорту. Так розпочато оформлення території майбутнього Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» (ІЕР Центр) . Першими кроками цієї роботи стало затвердження території його розташування та створення спеціальних підрозділів  на вул. Виборзька 111.