Київська поліція допомагає безхатченкам

Київська поліція допомагає безхатченкам

Нова патрульна служба Києва небайдужа до долі людей, які живуть на вулиці, і активно співпрацює зі «Службою порятунку бездомних». За 2 місяці поліцейські допомогли більш ніж 200 особам без певного місця проживання.

Так, службою було зафіксовано 219 викликів від співробітників поліції. У процентному співвідношенні це становить 35% від усіх отриманих дзвінків за цей період.

- З появою нової поліції кількість викликів значно збільшилася, - розповідає президент Благодійного Фонду« Соціальне партнерство » Олена Поліщук.

Вона розповіла, що це значно полегшує роботу працівників благодійного фонду, адже раніше службі доводилося патрулювати місто і розшукувати бездомних, які потребують допомоги.

- Бували випадки, коли поліція самостійно привозила бездомних в наш Фонд. Від старої міліції жодного дзвінка ми, на жаль, не отримували, - додала Олена Поліщук.

Андрій Веселак, працівник нової поліції  розповів, що дізнався про «Службі порятунку» ще під час навчання і зберіг номер в своєму телефонному довіднику. І недарма, адже незабаром номер дійсно знадобився: Андрія викликали кияни, з проханням допомогти бездомному, у якого відмовили ноги.  Поліцейський подзвонив у швидку допомогу, проте бездомний злякався медиків і відмовився від госпіталізації. Швидка поїхала і тоді Андрій згадав про «Службі порятунку бездомних». Служба оперативно приїхала на виклик і не тільки надала бездомному першу медичну допомогу, а й нагодувала і дала чистий одяг.

- З бездомними ми вирішуємо питання так само, як і зі звичайними людьми, - розповідає поліцейський. - Коли виникають конфлікти, проводимо з ними роз'яснювальні бесіди, а коли бездомному потрібна медична допомога, то викликаємо швидку або «Службу порятунку бездомних» .

«Служба порятунку бездомних» - проект Благодійного Фонду «Соціальне партнерство», працює з 6 лютого 2015 року та надала допомогу вже більше 1500 тисячі бездомним. Бригада служби надає першу медичну допомогу, а також їжу та одяг для бездомних. При необхідності перевозить потребує денний центр для надання більш широкого спектру безкоштовних послуг.

Якщо бездомна людина потребує допомогу, киян просять, телефонувати в «Службу порятунку» за номером (067) 911-7-911. Цей  дзвінок може врятувати життя людині!