У Києві відзначать День Державного прапора

У Києві відзначать День Державного прапора

Щороку, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності,  в Україні відзначають День Державного прапора України.

Увага до цього свята величезна.

Так,  23 серпня, о 9.00 на Софійській площі відбудеться церемонія урочистого підняття Президентом України Державного прапора.

Церемонії урочистого підняття також відбудуться о 10.00 біля будівлі Київської міської ради та в районах столиці.

Традиційно цього дня у мерії відбудеться вручення паспортів громадянина України шістнадцятирічним юнакам і дівчатам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві.

Також у рамках Святкування Дня Незалежності День прапора святкуватимуть на Співочому полі - там відбудеться фестиваль-конкурс "Ти у серці моїм, Україно" і на Поштовій площі - під час проведення ярмарку "Феєричний блюз на схилах Дніпра".

А увечері 23 серпня на Софійській площі влаштують гала-концерт "Українці у світі" за участю танцювальних колективів Аргентини, Канади,  Польщі, США та, власне, України.

Під час святкових заходів на Софійській площі буде обмежено рух транспорту на прилеглих вулицях. Так, вранці, 23 серпня рух буде обмежено з 6-ї ранку і до закінчення урочистостей по вулицях: Володимирській (на ділянці від Рейтарської до Великої Житомирської), провулку Георгіївському,  провулку Рильському. Вулиці Софіївській від Михайлівського провулку до вул.  Володимирської.  Володимирському проїзді, вулиці Алли Тарасової, вул. Малої Житомирської від Михайлівського провулку до Володимирського проїзду.

Нагадаємо, Хрещатик перекриватимуть під час тренування та військового параду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.