Продовження слідує: майже знищений старовинний трамвай знову вийде на маршрут

Продовження слідує: майже знищений старовинний трамвай знову вийде на маршрут

Після завершення реставраційних робіт старовинний трамвайний вагон, що стояв на постаменті біля Куренівського депо, випустять на екскурсійний маршрут. Про це повідомляє прес-служба КП "Київпастранс".

- Працівники КП «Київпастранс» змушені були зняти ретро-трамвай із постаменту для проведення реставраційних робіт, адже ми розуміємо, наскільки він важливий не тільки для прихильників електротранспорту, а й для всіх киян. Хочу запевнити, що реставраційні роботи виконують кваліфіковані спеціалісти нашого підприємства, за плечима яких досвід виготовлення київських трамваїв Каштан, що вже декілька років успішно експлуатуються в Києві, - коментує генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Комунальники розповідають, що багато часу було витрачено на виготовлення креслень вагона,  адже трамвай 20-30-х років ХХ ст. повинен відповідати початковому вигляду та достовірно передавати дух тієї епохи. 

Також, на сьогодні, вже проведено капітальний ремонт трамвайного візка та тягових двигунів.

- По завершенні реставраційних робіт на трамвай чекають експлуатаційні  випробування. Виключно після позитивного висновку експертів вагон 2М почне курсувати містом як екскурсійний трамвай, - зазначив Левченко.

Нагадаємо, у Києві порізали на металобрухт трамвай з музейної колекції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.