Французькі інвестори побудують школу на Оболоні

Французькі інвестори побудують школу на Оболоні

На Оболоні з'явиться нова сучасна приватна школа. Фінансуватимуть її будівництво французькі інвестори. Про це повідомили в постійно діючій комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва,інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва за результатами конкурсу з будівництва приватної середньої школи (загальноосвітньої школи I-III ступенів).

Новий навчальний заклад зведуть в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграду, 10-В.

Для Переможцем конкурсу став Французький ліцей ім. Анни Київської. Згідно основних техніко-економічних показників, орієнтовна площа земельної ділянки під будівництво школи — 2,2 га, а місткість навчального закладу складатиме близько 660 місць.

- Французький ліцей ім. Анни Київської – це єдиний французький навчальний заклад в Україні, визнаний Міністерством освіти Франції. Я пишаюся тим, що іноземні інвестори не просто вкладають кошти в будівництво, а саме в будівництво і розвиток освітньої галузі. Залучення іноземних інвестицій зараз - це визначний крок. Перш за все, це означає, що очільник міста Віталій Кличко та його команда, як і обіцяли, змогли створити сприятливі умови для залучення та ефективного використання іноземних інвестицій. Це один із перших кроків і, я певен, що далеко не останній. До речі, наразі мова йде про вкладання інвестором понад 100 мільйонів гривень!, - каже заступник міського голови-секретар Київської міської ради, заступник голови інвесткомісії Олексій Резніков.

Варто зазаначити, що орієнтовна вартість будівництва школи складає 113,619 млн грн. При цьому, згідно умов конкурсу, передбачається сплата до бюджету м. Києва у розмірі не менше 15 млн грн.