Що буде з будинком профспілок

Що буде з будинком профспілок

Будинок профспілок, який став епіцентром кривавих подій на Майдані, з кожним днем ​​все більше оживає. Зараз у частині, що належить київській міськраді профспілок, будівельники посилено працюють на першому поверсі - там скоро відкриють ресторан з караоке.  На питання коли це станеться  - будівельники  відповіді не дали. Втім, судячи із зовнішнього вигляду будівництва, відкриття не за горами. Зовні вже змонтована вивіска, всередині встановлюються витяжки, вішаються люстри і навіть пофарбовані стіни. Другий поверх теж готовий до здачі - там змонтовано освітлення, стіни за замовленням орендарів пофарбовані в рожевий колір.

Голова Федерації Профспілок України Григорій Осовий (власник другої частини будівлі) розповів, що  ще йде відбір потенційних інвесторів, а на початку жовтня стане відомо, хто може претендувати на реконструкцію Будинку профспілок.

- Все буде публічно. Вже проведені експертизи надійності, будівля для експлуатації придатна, її можливо відновити через формат капремонту (коли зовнішні габарити залишаються, а нутрощі можуть перебудовуватися). «Обличчя» будівлі залишиться незмінним. Чи будемо ми здавати площі, поки не знаємо, все залежить від того, що, згідно з договором, дамо натомість інвестору. Але в будівлі повинна функціонувати ФПУ й інші профспілки, будуть передбачені приміщення для громадських організацій. Так само будуть еспозіціі, пов'язані з подіями Майдану, оскільки у нас знаходився штаб центру опору , - говорить Осовий.