В’їзді на Труханів острів став безпечнішим

Із метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху при в’їзді на Труханів острів упроваджено додаткові нерегульовані пішохідні переходи, встановлено пристрої примусового зниження швидкості, а також нанесено відповідну дорожню розмітку. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник. Інформація опублікована на сайті мерії.
За його словами, наразі завершуються роботи з упорядкування зелених насаджень і поліпшення стану благоустрою при в’їзді на територію острова.
- Із метою створення комфортних і безпечних умов для відвідувачів зони відпочинку, на вул. Труханівській встановлено обмеження руху для транспортних засобів, які мають дозвіл на в’їзд на територію острова, до 20 км/год, – розповів Микола Поворозник.
Він зауважив, що відвідувачам зони відпочинку пропонується залишити автомобіль на спеціально облаштованому майданчику біля пункту пропуску на острів і скористатись послугами пасажирського автобусу, який працює щоденно з 9:00 до 19:30.
Нагадаємо, Київ святкує День молоді: привітання Кличка.