Автокав’ярням наказали бути красивими і чистими

Автокав’ярням наказали бути красивими і чистими

До підприємців, які отримали право на розміщення автокав’ярень під час онлайн-торгів, посилять вимоги з естетичного вигляду і дотриманню гігієни. Про це повідомляють у прес-службі КМДА з посиланням на директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максима Кузьменка.

- У першу чергу, гігієна — на це найбільше нарікань від киян. Ми будемо ретельно перевіряти всіх підприємців, щоб посилити санітарний контроль та запобігти можливим отруєнням або хворобам, — cказав Кузьменко.

Як повідомляється, після отримання законних прав на розміщення засобів пересувної торгівлі власники повинні здійснити технічне переоснащення і привести робоче місце до ладу. Насамперед, це стосується санітарно-гігієнічних умов. Там, де це передбачено, підприємці зобов’язані встановити рукомийники, мати одноразові рукавички і відповідний одяг для обслуговування споживачів.

Нагадаємо, що вперше відкриті онлайн-торги відбулися у Києві 28 серпня. Впродовж 2 годин було продано 129 об’єктів пересувної торгівлі. Лоти виставлялися на торги по 10 об’єктів кожні 10 хвилин. Кожен суб’єкт господарювання мав можливість взяти участь у торгах за будь-яким лотом.

- Ми ввели нову систему – систему торгів. Зараз кожен підприємець на чесних та рівних умовах може отримати бажане робоче місце, – зазначив Максим Кузьменко. – Для ефективної співпраці ми намагаємося враховувати як інтереси «бізнесменів на колесах», так і запити суспільства.