Киян кличуть знятися у ролику для ГогольFest

Киян кличуть знятися у ролику для ГогольFest

В рамках 10-го ювілейного ГогольFest 2017 відбудеться зйомка промо-відео фестивалю. Бажаючих будь-якого віку запрошують долучитися.

Як стало нещодавно відомо, ГогольFest  розпочнеться в Києві 8 вересня, а його темою стане Ковчег.

Цьогоріч частина подій пройде в Довженко-центрі на Васильківській, частина - на ВДНГ. У Довженко-центрі буде театральна та кінопрограми, а також освітня частина. Ще там запрацює арт-сквот: в покинутій будівлі художники зі всієї Європи намалюють мурали. На ВДНГ покажуть великі шоу відкриття і закриття, а також основну візуальну програму. 

На ГогольFest пройде прем'єра опери-балету "Ковчег". Це швейцарсько-український проект, який ставить Влад Троїцький, а музику до нього пише колектив Nova opera, який працював над операми "Вавилон" і "Іов". А ще -  українська прем'єра французького циркового шоу Terabak за участю Dakh Daughters, яке в цьому році показали в Парижі і Монпельє на півдні Франції.

Крім того, ГогольFest готує окрему програму на Atlas Weekend, який відбудеться на ВДНГ з 28 червня по 2 липня. Це музичні виступи від OY Sound System, Хамерман Знищує Віруси та Katya Chilly Group та виставка доповненої реальності Alles.AR (3D скульптури і анімація до 8 метрів у висоту, перформанс в стилі авангардного танцю буто). 

Для участі у зйомці необхідно зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2sxvQeb

Дата: 21 червня
Час: 18:00-22:00
Де: ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1)
Місце зустрічі: центральна площа
Місце зйомки: 1-й павільйон
Дрес-код відсутній (повсякденний одяг)
Деталі за телефонами: 097-900-32-94, 093-588-64-55