Відвідувачі заплатять за вхід у музей «скільки не шкода»

Відвідувачі заплатять за вхід у музей «скільки не шкода»

Національний музей історії України креативить - пропонує відвідувачам самостійно визначити, скільки платити за вхід. Правда,  така "акція" діятиме раз у місяць, у вихідні.

- Ми започаткували новий меценатський проект, у якому меценатом зможе стати кожен з вас! Суть проекту полягає в тому, що відтепер раз на місяць, в одну із субот та неділь, відвідувачі матимуть змогу купити квитки до музею за ту суму, яку вважатимуть за потрібну. Щоразу всі зібрані кошти спрямовуватимуться на певну потребу чи міні-проект музею, які допоможуть зробити його кращим. Таким чином відвідувачі, які прийдуть до музею в цей день, зможуть простежити чіткий зв’язок між сплаченими коштами і конкретними покращеннями, які відбуваються у НМІУ, який є національним надбанням нашої країни, - зазначають у НМІУ.

Музейники сподіваються, що кияни будуть щедрими і таким чином  вдасться втілити чимало цікавих ініціатив, так у вихідні, 24-25 червня, збирають кошти на гарну табличку з англомовною назвою музею на фасаді.

- Приходьте і долучайтеся до акції у вихідні. Відроджуймо давні традиції українського меценатства разом!, - зазначають організатори.

На вихідних музей працює з 11:00 до 19:30.