Зникнення гарячої води, літературний «Оскар» та інші новини Києва за тиждень

Зникнення гарячої води, літературний «Оскар» та інші новини Києва за тиждень

12 червня, понеділок: Відкрився Чемпіонат зі стрибків у воду

У Києві урочисто відкрили Чемпіонат Європи зі стрибків у воду.  Мер Києва Віталій Кличко привітав спортсменів та тренерів, які приїхали до Києва на Чемпіонат Європи зі стрибків у воду.  Кличко зазначив, що столиця докладає усіх зусиль, аби у місті відбувалося якомога більше спортивних заходів міжнародного рівня. 

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду проходить з 12 по 18 червня 2017 року в Києві, а у змаганнях беруть участь 12 спортсменів з України та 126 спортсменів з 22 країн Європи.


13 червня, вівторок:  Киян залишать без гарячої води до осені

Без гарячої води залишилося 2600 споживачів столиці. Причина – призупинення роботи ТЕЦ-6, розміщеної у Деснянському районі столиці. Через заборгованість підприємства перед газопостачальниками останні припинили постачання газу.

Якщо ситуація не вирішиться, то є небезпека, що мешканцям столиці доведеться сидіти без гарячої води до наступного опалювального сезону. 


14 червня, середа: День Донора

Щорічно 14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора крові. У цей День звертається увага на необхідності регулярної здачі крові, адже, на жаль, у лікарнях та клініках постійно відчувається її нестача.

З цього приводу держслужбовці та активісти здали свою кров для потреб лікування військовослужбовців Збройних Сил України, які отримали поранення під час збройного протистояння на сході України. Підтримати акцію та врятувати життя військовослужбовців закликали всіх бажаючих.

До акції приєдналися й співробітники ПрАТ АК "Київводоканал", яким цього дня вдалося здати близько 20 літрів крові.

15 червня, четвер: «Коронація слова» назвала своїх переможців

В стінах Київської міської державної адміністрації оголосили цьогорічних лауреатів літературного «Оскару» України – «Коронації слова». Кращих авторів визначили в 12 номінаціях, одна серед яких присвячена Києву як місту натхнення для багатьох українських письменників.

Особливо очікуваним для всього міста стало визначення переможців конкурсу малої прози «Як тебе не любити», що присвячений столиці та її мешканцям. Переможцями конкурсу стали: Анастасія Піка (І місце) та Світлана Тарапата «Майже ідеальний» (ІІ місце).

16 червня, п’ятниця: Влада збільшує квартплату вдвічі

Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр. Зазначається, що розпорядження прийняте у зв'язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів. 

Відповідно до розпорядження, у чинності залишається можливість плати за послуги за стимулюючими тарифами з 10% знижкою (така ж діє й сьогодні), якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного після розрахункового. У документі не зазначена дата введення нових тарифів, водночас зазначається, що розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.