«Коронація слова» назвала своїх переможців

«Коронація слова» назвала своїх переможців

Учора, 15 червня, в стінах Київської міської державної адміністрації оголосили цьогорічних лауреатів літературного «Оскару» України – «Коронації слова». Кращих авторів визначили в 12 номінаціях, одна серед яких присвячена Києву як місту натхнення для багатьох українських письменників. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час урочистої церемонії.

- Завдяки міжнародному конкурсу «Коронація слова» щороку відкривається низка нових авторів, які наповнюють український ринок захоплюючою та конкурентоспроможною літературою. З’являються нагора сценарії для майбутніх кіношедеврів, як-то «Іван Сила», «Поводир», «Гніздо горлиці». Також цей конкурс якісно репрезентує українську літературу і на міжнародному рівні. Тому для нас велика честь приймати «Коронацію слова» сьогодні у серці столиці – в Колонній залі Київської міської адміністрації, – повідомила Ганна Старостенко.

Вона додала, що особливо очікуваним для всього міста стало визначення переможців конкурсу малої прози «Як тебе не любити», що присвячений столиці та її мешканцям. Переможцями конкурсу стали: Анастасія Піка (І місце) та Світлана Тарапата «Майже ідеальний» (ІІ місце).

- Ми щиро вітаємо всіх лауреатів, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а в наступному році завітати до нас знову і отримати ще одну перемогу, – заначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, в художньому музеї знайомлять з альтернативним Львовом.