Виконання електронних петицій шкутильгає

Виконання електронних петицій шкутильгає

За півтора року функціонування сервісу петицій до міської влади, 41 електронне звернення набрало необхідну кількість голосів. Три з них реалізовані повністю, на черзі ще 27. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів під час робочої наради щодо планів заходів виконання підтриманих електронних петицій.

- Наразі ми маємо ситуацію, коли петиції за півтора роки дійсно стали інструментом спілкування громади і міської влади. Але поки що виконання електронних петицій шкутильгає, і воно не таке, як би хотілося мені та авторам петицій. З іншого боку, Київ по виконанню, і взагалі, по роботі з петиціями, є найкращим містом в Україні. І таких результатів, як маємо ми, ще немає ні в кого, - зазначив Володимир Прокопів.

Під час робочої наради міська влада обговорила план дій щодо реалізації успішних петицій. Наприклад, запорукою успіху звернень «Прибрати всю зовнішню рекламу в центральній історичній частині міста» (автор Кравченко Ольга) і «Зменшити кількість зовнішньої реклами на 50%» (автор Косецький Андрій) є те, що вони повністю співпадають з тією програмою відносно зовнішньої реклами, яку перед собою поставила влада міста, а саме впорядкувати і зменшити її кількість. Отож, 20 квітня 2017 року Київрадою були прийняті рішення «Про затвердження правил розміщення рекламних засобів у місті Києві» та «Про затвердження порядку розміщення вивісок у місті Києві».

Також, було презентовано та проаналізовано плани заходів з реалізації підтриманих петицій в розрізі відповідальних посадовців за їх реалізацію:

  • Старостенко А.В. (Департамент культури) – 1 петиція;
  • Резніков О.Ю. (КП «Київреклама») – 2;
  • Поворозник М.Ю. – 4;
  • Спасибко О.В. Департамент містобудування та архітектури – 6;
  • Департамент промисловості та розвитку підприємництва – 1;
  • Департамент житлово-комунальної інфраструктури – 5;
  • Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища – 8.

З цілого ряду петицій вже запропоновані конкретні плани їх реалізації і в багатьох випадках ці плани погоджені безпосередньо з автором петиції чи його представником.

- Важливо максимально прискорити цей процес і по всіх петиціях напрацювати погоджені з авторами дорожні карти з їх реалізації з реальними термінами. Розуміння важливості цього питання є як з боку відповідальних посадовців за реалізацію петицій, такі з боку авторів петицій, - наголосив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Нагадаємо, «Ринок смерті» посеред столиці: чи зникне у Києві незаконна торгівля тваринами [фото, відео].

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!