Безвіз – лише одна із серйозних переваг євроінтеграції України

Безвіз – лише одна із серйозних переваг євроінтеграції України

Набуття чинності безвізового режиму між Україною та Євросоюзом – історична подія для нашої держави, яка посилить євроінтеграційні прагнення українців, зміцнить обраний владою зовнішньополітичний курс та слугуватиме черговим доказом, що ми здатні змінювати країну і наближати її до європейських, цивілізованих стандартів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України, голова парламентського комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.

На переконання Палатного, завершення процесу лібералізації візового режиму з країнами ЄС є спільною заслугою президента, уряду та Верховної Ради України.

– Протягом кількох років реформування у цьому напрямку ми добилися значних успіхів – запровадили електронне декларування та біометричні паспорти, суттєво вдосконалили державну міграційну політику, ратифікували ряд важливих конвенцій ООН і Ради Європи. «Дорожня карта» для отримання безвізового режиму, яка слугувала планом дій для України, реалізована на 100% і Євросоюз, з одного боку, виконав свої зобов’язання, з іншого – визнав право українців користуватися благами цивілізованого світу. Цього б не сталося без надзвичайних дипломатичних зусиль президента України Петра Порошенка, реформаторських пропозицій Кабміну та голосувань народних депутатів. Це результат спільної роботи!, – зазначив він.

Палатний також наголосив на ще одній «перемозі» України на міжнародній арені – остаточній ратифікації Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка відкриває ще більші перспективи для нашої держави.

– Тепер наше головне завдання – завершити імплементацію положень Угоди, особливо в економічній сфері, що дасть зростання фінансового добробуту українських громадян і можливість повноцінно користуватися перевагами безвізового режиму і подорожей до Європи, – зауважив народний депутат.

Нагадаємо, до яких європейських міст запустять поїзди.