Ворота в арт: для киян відкривають світ мистецтва

Ворота в арт: для киян відкривають світ мистецтва

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з PinchukArtCentre створили креативний спецпроект «Ворота в арт», де відкривають мистецький світ для киян. Тут художникам, фотографам, дизайнерам, архітекторам та іншим представникам арт-спільноти допоможуть знайти можливості для розвитку. Вечірка зібрала топ найцікавіших стажувань, резиденцій та конкурсів за кордоном для творчих особистостей. Давайте ж швидше їх розглянемо!

  • Стажування в музеї МОМА в Нью-Йорку

« Програма розрахована на 12 тижнів і триватиме з 19 вересня по 8 грудня 2017 року. У кожний департамент МоМА на практику щосезону потрапляє близько 25 людей, тож там буде з ким поспілкуватися. На час стажування організатори забезпечують усім стипендію в сумі $2800». 
 

Для кого: студенти, аспіранти, фахівці-початківці.

Що робити: праця у тісному контакті із співробітниками музею, відвідування кураторських бесід, щотижневі лекційні сесії.

Термін подачі заявки: до 11 червня.

  • Резиденція Light Work в штаті Нью-Йорк

«Протягом місяця у їхньому розпорядженні квартира, діджитал-студія та фотолабораторія, а також стипендія в розмірі $5000. Усі створені роботи увійдуть до колекції резиденції та будуть опубліковані у спеціальному випуску арт-видання Contact Sheet». 

Для кого: запрошують 12-15 фотографів та митців, які працюють з візуальними медіа.

Що робити: учасники програми не тільки створюватимуть власні фотопроекти, книги чи ще щось захоплююче, але й взаємодіятимуть з іншими резидентами та студентами.

Термін подачі заявки: до 1 липня прийом заявок на 2018 рік.

  • Премія PinchukArtCentre

«Номінанти отримають підтримку у створенні нових робіт для виставки в арт-центрі, а для переможців передбачені грошові винагороди. Володар головної премії може розраховувати на 250 тис. гривень і оплачуване стажування в майстернях світових художників, володарі двох спеціальних премій отримають по 60 тис. гривень кожен і можливість стажувань, а фінансовий вимір призу громадськості – 25 тис. Гривень». 
 

Для кого: для молодих українських художників.

Що робити: взяти участь у конкурсі у сфері сучасного мистецтва.

Термін подачі заявки: до 24 червня.

  • Відкритий конкурс Designing Resilience в Азії

«Це міжнародна дослідницька програма, де досліджують та шукають інноваційні архітектурні ідеї для розвитку стійкості міст, яким загрожують природні катастрофи. Засновники конкурсу мріють про те, щоб виверження вулканів, урагани, повені, засухи наносили якнайменше шкоди людям. Для трьох переможців підготовані грошові премії – по 2500, 1500 та 1000 сінгапурських доларів (близько 1800, 1000 і 700 американських доларів відповідно)». 

Для кого: для студентів, архітекторів, містобудівників, проектувальників, ландшафтних дизайнерів та інженерів з усього світу.

Що робити: учасники шукатимуть шляхи боротьби з посухами й дефіцитом водних ресурсів.

Термін подачі заявки: до 17 липня.

Усі конкурси детальніше можна переглянути тут. 

Нагадаємо, що столичні вчителі претендують на премію в сто тисяч.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!