Обрано новий склад Громадської ради при КМДА

Обрано новий склад Громадської ради при КМДА

Найближчих два роки інтереси киян в КМДА пресдставлятиме новий склад Громадської ради.

6 червня в актовій залі ПАТ «Київпроект» відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) на 2017‒2019 роки. Про це повідомили в Департаменті суспільних комунікацій КМДА.

- Серед 499 делегованих представників інститутів громадянського суспільства, допущених ініціативною групою до участі в установчих зборах, реєстрацію пройшли 424 особи, які взяли участь у формуванні зазначеного консультативно-дорадчого органу. Більшістю голосів було визначено кількісний склад майбутньої Громадської ради ‒ 35 осіб ‒ відповідно до п. 6 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, - повідомили в Департаменті.

Нових членів обирали шляхом рейтингового голосування бюлетенями.

Як зазначили у відділі комунікацій з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій, спільна робота Громадської ради і влади міста Києва дозволить підвищити якість підготовки та прийняття рішень в інтересах територіальної громади столиці.

Нагадаємо, Громадський бюджет 2: чого чекати і як подавати заявку

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!