Vlada запрошує киян зустріти літо з танцями

Vlada запрошує киян зустріти літо з танцями

На початку червня співачка Vlada презентує нову композицію «Шалала», яка сповнена справжніми романтичними почуттями і танцювальними ритмами, заряджає чудовим літнім настроєм. Це подарунок киянам  та всім шанувальникам музики.

Vlada (киянка Влада Яковлєва) - одна з найперспективніших співачок на українській естраді, яка має унікальний оксамитовий голос.
- Років з чотирьох співаю, танцюю, була дуже музичною дитиною.  З того часу постійно займаюся вокалом, а також хореографією - латиною, бальними, спортивними танцями, - пригадує  вона.

Професійну вокальну діяльність дівчина розпочала в 13 років. За плечима співачки - музична школа по класу фортепіано, перемоги в різних співочих конкурсах. Разом з Тіною Кароль, Златою Огнєвіч, Євгенією Власовою, Катею Бужинської та іншими відомими виконавцями вона займалася вокалом в Київському інституті музики імені Глієра, у заслуженої артистки України Тетяни Русової. Ще одне захоплення Влади - спорт. Дівчина професійно займається кінним спортом, а також боксом, віндсерфінгом, серфінгом, дайвінгом і вейкбордінгом. Виконавиця активно подорожує, тому в її піснях знаходить відображення культура різних народів світу.

В арсеналі співачки - співпраця з європейськими продюсерами, альбоми «Не забувай» і «Почуття», сольна «жива» програма, а також кілька кліпів: зворушливо-містичне відео «Не ворог», романтична танцювальна замальовка «За горизонт» і дуетна композицію з Женею Фокіним «Не забувай». У листопаді 2016 року Vlada презентувала ліричну пісню «З тобою завжди», а в середині грудня - красиву і добру святкову композицію «Наш новий рік». На них були зняті кліпи. Продюсером пісень виступив Павло Шилько. Обидві композиції створювалися в творчому тандемі з кращими саунд-продюсерами, серед яких композитор і аранжувальник Юрій Шепета і автор текстів пісень Микола Бровченко, а також автори Brauckmann, Furseth A. і Strom V.

Весна пробудила у співачки романтичний настрій, який негайно вилився в нову музичну роботу під назвою "Люблю". Незважаючи на те, що більшість пісень в репертуарі молодої виконавиці присвячені коханню, ця композиція все ж особлива. В її основу лягла особиста історія, яка заповнила серце виконавиці зворушливими почуттями.

Літо Vlada почала з прем'єри. Сповнена танцювальними ритмами композиція «Шалала» - пісня для гарного відпочинку.

- Музику можна порівняти з почуттям любові, адже без натхнення і закоханості творити неможливо. Коли, як не влітку, можна віддаватися незабутнім романтичним емоціям і танцям, - переконує співачка.