Місто запроваджуватиме санкції через порушення графіків гідравлічних випробувань

Місто запроваджуватиме санкції через порушення графіків гідравлічних випробувань

 Гідравлічні випробування тепломереж, які щороку проводить ПАТ «Київенерго» у міжопалювальний період, технологічно необхідні, однак повинні тривати чітко 2 тижні. Про це в ефірі студії «КУБ» сказав депутат фракції «Солідарність» у Київраді Вадим Сторожук, повідомили в прес-службі фракції "Солідарність" в Київраді.

- Гідравлічні випробування, графік яких регламентно погоджується з містом, повинні тривати рівно 2 тижні, а якщо довше – тоді потрібно застосовувати санкції, в тому числі фінансового характеру, – сказав депутат, підкресливши, що такі умови варто було зафіксувати в угоді між містом і Київенерго, коли вона укладалася.

Велика кількість звернень киян до депутатів стосується якості роботи тепловиків – відсутність гарячого водопостачання, довготривалі розриття дворів, некоректні нарахування та високі тарифи.

- Тож ставлення депутатського корпусу загалом до угоди з Київенерго носить характер прокурорського нагляду, а не адвокатський, – зазначив Вадим Сторожук.

Також він звернув увагу, що забудовникам при зведенні житла та іншої нерухомості слід дотримуватися Державних будівельних норм і визначених ними охоронних зон тепло-, газо-, водо- і каналізаційних мереж.

- Відповідальні забудовники замінюють мережі, прокладають нові і передають їх у комунальну власність. А безвідповідальні «садять» споруди, в тому числі висотки на комунікації, не дотримуючись охоронних зон, а проблеми з послугами потім отримують ті, хто придбав ці квадратні метри, – нагадав Сторожук.

Нагадаємо, за відключеннями гарячої води у столиці тепер можна слідкувати онлайн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця  підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram!