Юним киянам влаштували «екологічні» майстер-класи

Юним киянам влаштували «екологічні» майстер-класи

На березі затоки річки Десенка на честь Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища відбувся масштабний Фестиваль «Сонячна Родина». У ньому взяли участь понад дві тисячі киян і гостей міста. Також близько тисячі дітей з усіх районів Києва, а так само юні натуралісти з різних міст, які перемогли у відбіркових турах Всеукраїнського зльоту юнатів взяли участь у дитячому святі на березі затоки Чорторий.

Організатори основною метою заходу поставили мотивацію до здорового способу життя, і патріотичне виховання. Учасниками Фестивалю стали, як здорові діти, так і діти з обмеженими можливостями, а так само сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, будинки сімейного типу та центри соціально-психологічної реабілітації. Для кожного були знайдені цікаві конкурси, майстер класи, змагання, театральні вистави.

Нікого не залишили байдужим «Веселі старти», які включали в себе: естафету «стрибки в мішках», перетягування каната, смугу перешкод, стрільбу з лука.

В імпровізованій Майстерні Добра проходили Майстер-класи: з розбирання та складання зброї, з козацького фехтування, гончари навчали дітей ліпленню і техніці розфарбовування керамічних виробів. Так само працювала захоплююча фруктова майстерня, в якій вчили вирізати з яблук фігурки мультяшних героїв. Дітлахи могли в студії Аква-грим розфарбувати себе і своїх батьків. Аніматори вчили дітей виготовленню домашніх улюбленців з повітряних кульок. У Художній майстерні демонстрували ази малюнка піском. 

– Екологічна освіта дітей має бути одним з пріоритетних напрямків у вихованні молоді, – говорить лідер природоохоронної організації «ЕкоГромади» Валентин Рак. – Наші діти повинні вирости з переконанням, що людина і природа - єдиний живий організм, і якщо знищити хоч одну його частину, то загине все інше. Захищати природу можна по різному. Можна кричати по всіх кутках про екологічну катастрофу, і при цьому тільки констатувати факти зникнення з лиця землі тварин, рослин, наявність мертвих річок і територій. А можна навчити дитину любити все живе, і тоді він став дорослою людиною, буде з турботою і повагою ставитися до нашої природи.

Нагадаємо, що мешканці Подолу самостійно реконструювали «Самосад».