Нічному продажу алкоголю у Києві таки бути - рішення суду

Нічному продажу алкоголю у Києві таки бути - рішення суду

Так, сьогодні, набрало законної сили раніше прийняте рішення Господарського суду Києва щодо скасування заборони на нічний продаж алкоголю із 23.00 до 10.00.  Апеляційний суд Києва своєю постановою відмовив Київраді у задоволенні апеляції відносно зазначеного рішення, цим зобов’язуючи скасувати прийняту заборону.

- Київська міська рада зобов’язана відмінити своє Рішення про заборону продажу алкогольних напоїв після 23.00 у м. Києві. Ми, в Київському тервідділенні АМКУ завжди вважали його незаконним і сьогодні Київський апеляційний господарський суд підтвердив нашу позицію. Усі мають бути в однакових умовах і усі повинні виконувати Закон, - зазначив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше, на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Бондаренко зауважував, що Київрада виконає рішення суду, проте, боротиметься за відстоювання заборони, оскільки, за його словами, дане рішення було продиктовано бажанням виборців, та, показало свій результат у перші тижні.

- Зверну увагу на кілька фактів. Перший. Рішення Київради від 22.09.2016 № 19/1023 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві» підтримано усіма без виключення депутатськими фракціями. 86 голосів. Депутати реагували на звернення своїх виборців. Хтось сподівається, що Київрада скасує таке рішення? Другий. Не зважаючи на відсутність юридичної відповідальності, існує відповідальність соціальна. І соціально відповідальний бізнес сьогодні виконує це рішення, не реалізуючи алкоголь з 23.00 до 10.00. Місто безмежно вдячне цим реальним підприємцям. Третій. Статистика – річ вперта. У 2014 році серед виявлених осіб, які вчинили злочини, 4,5% знаходились у стані алкогольного сп’яніння. У 2015 році такий відсоток вже складав 3,1%. У 2016 році - 2,3%. У січні-лютому 2017 року - 1,3%. Кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння за 4 роки зменшилась в 4 рази!, - обґрунтував позицію Київради Бондаренко.

Нагадаємо, у столиці учасникам АТО стане простіше отримувати кошти на лікування.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!