Депутати Київради з бійкою визнали бійців-добровольців [відео]

Депутати Київради з бійкою визнали бійців-добровольців [відео]

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Київради депутати  підтримали  проект рішення "Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. (Від 28.09.2016  № 08/231-3986/ПР)".  "За " проголосували  87 депутатів .

Перед  голосуванням у кулуарах сесійної зали виникла бійка, в ході якої добровольці потрапили до сесійної зали.

-  Я впевнений, що якщо у нас є питання щодо яких треба домовлятися, це має бути виключно у сфері діалогу, дискусії, а не силового протистояння, - зауважив Київський міський голова Віталій Кличко, - наші так звані "друзі" так і чекають поки ми пересваримося між собою, ми не можемо цього допустити!

Авторами і ініціаторами проекту були  депутати Київради від ВО "Свобода"

- Тисячі добровольців, що воювали та продовжують воювати у формуваннях, які не увійшли до офіційних підрозділів, досі не визнані державою та не мають соціяльних прав та гарантій. Більшість областей України ухвалили рішення визнати бійців-добровольців на місцевих рівнях. На жаль, раніше столиця до цього переліку не належить, - прокоментував необхідність прийняття рішення депутат Київради, голова фракції ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

Водночас мер столиці дав доручення  провести службове розслідування щодо бійки, що сталася у сесійній залі і кулуарах.

Нагадаємо, для малих діток киян-учасників АТО закупили путівки