Для малих діток киян-учасників АТО закупили путівки

Для малих діток киян-учасників АТО закупили путівки

До міжнародного Дня захисту дітей, у Київраді відбулася акція «Піклуємося про малечу». У рамках заходу, міська влада окреслила, як місто підтримує маленьких киян.

 - Столиця зі свого боку  приділяє особливо пильну увагу маленьким киянам, а особливо тим, хто потребує нашої особливої уваги. Так, літнє оздоровлення та відпочинок з бюджету Києва виділено 55,6 мільйонів гривень. Зокрема за ці кошти 9 тисяч дітей з соціально вразливих сімей зможуть зміцнити своє здоров'я та відпочити у літніх таборах України», –  повідомила депутат фракції «Солідарність» у Київраді Ганна Старостенко.

Також, впродовж літа центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовуватимуть для дітей відпочинкові програми, різноманітні екскурсії, походи в театри, планетарій, зоопарк, кінотеатри, цирк; ігротеки, профілактичні ігри і бесіди, збори-походи тощо.

- Особливу увагу ми, як міська влада, приділяємо підтримці й діткам, чиї батьки брали або беруть участь у військових діях в зоні АТО. Зокрема, на оздоровлення дітей киян-учасників АТО віком до 7 років у супроводі одного з батьків станом на 25 травня закуплено 766 путівок. У І кварталі поточного року оздоровлено 92 особи на суму 805,4 тисяч гривень, –– зазначив ініціатор акції, депутат фракції «Солідарність» у Київраді Андрій Андрєєв.

За даними Департаменту соцполітики КМДА, міська влада виділяє щомісячну адресну матеріальна допомога малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності. З початку 2017 року матеріальну допомогу виплачено на суму 120 000 гривень.

Нагадаємо, де відзначити День захисту дітей: чотири цікавих локації.