Де відзначити День захисту дітей: чотири цікавих локації

Де відзначити День захисту дітей: чотири цікавих локації

Першого червня відзначають Міжнародний день захисту дітей.  Це не тільки веселе свято, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. У столиці  його святкуватимуть з розмахом і весело.

"Вечірка" пропонує чотири найцікавіші локації для малих і дорослих.

У «Софії Київській»  святкуватимуть чотири дні

Національний заповідник «Софія Київська» на чотири дні, з 1 по 4 червня, перетвориться  на планету з найцікавішими безкоштовними активностями для дітей. На честь свята можна буде власноруч приготувати смаколики, а потім поласувати ними, сфотографуватися в інтерактивних фотозонах, взяти участь у пізнавальних квестах та різних майстер-класах, насолодитися захоплюючою виставою та навіть намалювати щастя! Крім того, наймолодші відвідувачі зможуть досхочу награтися на майданчику, а їхні батьки – відпочити у спеціально облаштованій лаунж-зоні.

Розклад окремих квестів та пізнавальних програм:

1.06. о 12.00 - «Шукаємо давньоруські Скарби»; 13.30 - «Таємниці давніх стін»;

2.06 о 15.00 - «Мода дітям»;

3.06. о 12.00 - «Шукаємо давньоруські Скарби»; 13.30 - «Мода дітям»; 15.00 «Загадки писемності»;

4.06. о 13.30 - «Таємниці давніх стін»;15.00 - «Мода дітям»

Два історичні квести в НМІУ

У Національному музеї історії України  маленьких відвідувачів запрошують на два квести:

територією музею тобто Старокиївською горою, - “Таємниці града Кия” (форма для реєстрації учасників - https://goo.gl/bKXcom) о 12:30;

та всередині музею - “У пошуках скарбу” (форма для реєстрації учасників - https://goo.gl/fMT3Xk) о 15:00.

Участь у кожному з квестів вартує 50 грн.

До слова,  у міжнародний день захисту дітей вхід до музею дітям, тобто особам до 18 років, безкоштовний!

Алея Мрій на Пейзажці

На Пейзажну алею на один день перетворять на справжню Алею мрій!  

 З 14:00 по 18:00 там працюватиме  «жива бібліотека», яка запросить  поспілкуватися з «книжками», які представлять різноманітні професії та розкажуть дітям про свій досвід, цим самим заохочуючи до великих мрій.

Також можна буде  потрапити в «казковий простір», де відомі українські діячі через призму казкових персонажів навчатимуть дітей захищати свої права.  Буде також нагода  знайти нове хобі у майстернях творчого розвитку та чарівних літер, розширивши власний потенціал та можливості.

Парк Шевченка - дітям

В четвер, о 18:00 батьків із дітьми запрошують  у парк імені Тараса Шевченка,  навпроти Червоного корпусу КНУ ім. Шевченка.

У рамках акції влаштують захоплюючі костюмовані родинні читання улюблених дитячих казок, майстер класи з техніки малювання на воді «Акватипія».

Також облаштують дитячу та фото зони. Малюки зможуть малювати олівцями на папері або крейдою на майданчику та отримати солодкий подарунок.