Тролейбуси на Нивках змінять рух на три місяці

Тролейбуси на Нивках змінять рух на три місяці

У зв’язку з реконструкцією транспортного вузла на перетині просп. Перемоги та вул. Данила Щербаківського з 1 червня до 24 серпня змінять роботу тролейбуси маршрутів № 7 і № 93Н. Про це повідомили в КП «Київпастранс» на офіційному сайті КМДА.

- Так, тролейбуси маршруту № 7 курсуватимуть у напрямку вул. Чорнобильської за трасою: ст. м «Шулявська» – просп. Перемоги – вул. Данила Щербаківського – розворот на Інтернаціональній площі – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська. Тролейбуси маршруту № 93Н курсуватимуть у напрямку вул. Чорнобильської від ст. м «Площа Льва Толстого» до просп. Перемоги за діючим маршрутом, далі так: вул. Данила Щербаківського (розворот на Інтернаціональній площі) – просп. Перемоги – просп. Академіка Палладіна – б-р Академіка Вернадського – вул. Академіка Єфремова – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська, - йдеться у повідомленні.

Додатково внесено зміни в трасу курсування при заїзді та виїзді тролейбусів № 39 і № 41 із ТРЕД № 2. Ознайомтеся детальніше з розкладами руху громадського наземного транспорту на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі «Пасажирам – Маршрути та розклад руху».

Нагадаємо, на три місяці закриють рух на частині проспекту Перемоги.